balanční podložka THERA-BAND

Thera-Band Logo

 
AKČNÍ ZBOŽÍ
KONTAKT


REHASPORT TRADE s.r.o.
5. května 1290/5
140 00, Praha 4 - Pankrác


+420 724 537 377
info@rehasport.cz

Proprioceptivní trénink v pojetí tohoto kurzu nabízí možnost práce s diagnostikou a terapií častých dysfunkcí pohybového aparátu. Kurz je zaměřen na práci s chodidly, jejich nejčastější vady, možnosti korekce a přístupu k terapii. Sleduje propojení funkce chodidla s proprioceptivní funkcí celé dolní končetiny, trupu a především řídící funkce CNS.


Dvoudenní kurz nabízí možnost začlenění poznatků moderní fyzioterapie do práce nejen s plochonožím, ale i s propriocepcí celého těla, využívá dostupné balanční pomůcky, stabilizační prvky, prvky vědomé kontroly těla. Kurz je určen pro fyzioterapeuty a odborníky pracující s funkčními poruchami pohybového aparátu dětí a dospělých.


Bližší informace o kurzech naleznete ZDE.

NÁKUPNÍ KOŠ

Nákupní košík je prázdný.
PŘIHLÁŠENÍ

 
 
 
 
   
 
  REGISTROVAT  
Zapoměli jste heslo?
Klikněte ZDE
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
NOVINKY


HOME
   |    THERA-BAND
   |    OBCHODNÍ PODMÍNKY
   |    KONTAKTY

Na našem eShopu BALANČNÍPODLOŽKY.CZ přinášíme balanční podložky, cvičební podložky a další balanční a cvičební pomůcky pro vaše aerobní aktivity, posilování a balanční cvičení. Balanční podložka THERA-BAND je vyrobena ze speciální pěny, která jí dává ty nejlepší destabilizační vlastnosti. Balanční cvičení je na nich proto velmi efektivní. Cvičební podložky THERA-BAND jsou zase výborným pomocníkem při józe, pilates, aerobiku a mnoha dalších aktivitách. Rádi byste si pořídili balanční podložku, ale nevíte která balanční podložka je pro vás nejvhodnější? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám při výběru balanční podložky poradíme!

 

 

.